بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» دستگاه اکسیژن سنج Pulse Oximeter

دستگاه اکسیژن سنج Pulse Oximeter

خرید اینترنتی دستگاه اکسیژن سنج Pulse Oximeter محصولی جدید برای تنظیم و مشخص نمودن اکسیژن خون را قابل تشخیص میدهد. این روزها و با پیشرفت تکنولوژی های سلامت محور ، دیگر نیاز نیست که برای اندازه گیری چیز های حیاتی بدن مانند قند خون ، فشار خون ، ضربان قلب و حالا اکسیژن خون حتما به پزشک مراجعه کنیم. در این صورت دیگر محدودیتی برای مطلع شدن در هر لحظه از سلامت بدن خود نداریم و در کنار آن از اتلاف میزان زیادی وقت برای مراجعه به مطب ها و درمانگاه ها میتوانیم جلوگیری کنیم.

اندازه گیری سطح اکسیژن خون در هر شرایطی ضروری بوده و میتواند به تشخیص زودهنگام بسیاری از بیماری های مربوط به قلب و عروق کمک فراوانی کند اما این روزها و با توجه پاندمی ویروس کرونا ، اندازه گیری اکسیژن خون اهمیت دو چندانی پیدا کرده است. چرا که با همین تست کوچک و در صورت دارا بودن علائم دیگر میتوان از گسترش بیماری جلوگیری کرد.


دستگاه پالس اکسیمتر یا اکسیژن سنج و نشان دهنده ضربان قلب LK88 محصولی است که مناسب برای تمامی افراد است. خصوصا در این شرایط شیوع بیماری کووید19 که مستقیما بر روی ریه و در نتیجه اکسیژن اشباع خون تاثیر دارد. این اکسیژن سنج علاوه بر با کیفیت بودن و کارکرد آسان و سریعی که دارد ، از دقت بسیار بالایی هم برخوردار است. کافیست که آن را روی نوک انگشت خود بگذارید و به آسانی طی چند ثانیه از نتیجه باخبر شوید.بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  بهترین سوغاتی های شیراز   |   دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


پاپ آپ استند نمایشگاهی | فروش انواع سازه های نمایشگاهی پاپ آپ استند نمایشگاهی | فروش انواع سازه های نمایشگاهی مشاهده